Нержавіючі перила, поручні, огорожі
Ціни на поручні

Ціни на поручні

Поруччя - це абсолютно необхідна огорожа. Мабуть, немає потреби пояснювати його значення. Вони надають логічного, завершеного вигляду сходам або балкону, служать точкою опори, забезпечують безпеку, є елементом інтер'єру.

Наша компанія пропонує поруччя в Харкові, але Ви повинні пам'ятати, що купувати їх потрібно в залежності від умов використання. Скажімо, якщо Ви плануєте встановити перила на відкритому повітрі (наприклад, на балконі, терасі, літньому майданчику кафе і т.п.), потрібно потурбуватися про те, щоб вони були нержавіючими, тобто. не зазнавали корозії та гниття під впливом атмосфери. Тому ідеально підійдуть поручні з нержавіючої сталі — ціна на них є демократичною, що робить їх ще більш привабливими.

Алюміній трохи дешевше стали, тож, якщо бажаєте трохи заощадити, то радимо придбати алюмінієві перила. Завдяки анодуванню, вони стійкі до атмосферного впливу, так що Ви можете сміливо встановлювати їх на відкритому повітрі. Дуже просто та швидко збираються. Дуже естетично виглядають, відливаючи тьмяним металевим блиском, а ще їх можна пофарбувати.

Ще один напрямок нашої діяльності – торгове обладнання для магазину одягу. Ми виробляємо різні штендери, стелажі, стійки, гаки та подібну продукцію. Тому якщо Вам знадобилося торгове обладнання стійки – запрошуємо звернутися до нас. Ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротші терміни та за мінімальною ціною, яка залежить від обсягу роботи та обумовлюється індивідуально.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтесь до наших консультантів. Ми завжди надаємо безкоштовну професійну консультацію! Приємних покупок! Ціни можуть змінюватися в залежності від складності та обсягів виробів.

стандартні вироби


Настінний поручень


Огородження без ригелів


Огорожа - Вид 1


Огорожа - Вид 2


Огорожа - Вид 3


Огорожа - Вид 4


Огорожа - Вид 5


Огорожа - Вид 6


Огорожа - Вид 7 
 

Чи зацікавили наші послуги?

Замовте виготовлення поручнів, поручнів, огорож або інших виробів із нержавіючої сталі у професійної компанії!

Телефонуйте: +38 (096) 010-63-87

Зворотний дзвінок