Нержавіючі перила, поручні, огорожі
Поручні пристінні

Поручні пристінні

Хоча поручням і відводять допоміжну роль, їхнє значення в будинку важко переоцінити. Адже поручні є невід'ємним атрибутом кожної драбини, перила з нержавіючої сталі або іншого матеріалу встановлюють як огородження для балконів або терас. Більше того, навіть у ванній кімнаті краще встановити поручні, які забезпечать більш високий рівень безпеки.

Кількість різних поручнів настільки велика, що кожен замовник може вибрати цей елемент у тому стилі, який найкраще впишеться до його будинку чи квартири. А ось до вибору матеріалів краще поставитися з особливою увагою. Адже тільки міцна та довговічна конструкція здатна прослужити дійсно довго та гарантувати 100% безпеки та комфорту. Тому компанія «Дім Перил» використовує у своїй роботі виключно якісну нержавіючу сталь, алюмінієвий профіль та інші надійні матеріали.

Вироби із металу відрізняються безпрецедентною міцністю. Це їхній головний плюс у порівнянні з іншими матеріалами. Але, крім того, сучасні металеві конструкції, що гарантують безпеку, — красиві, витончені, стильні. Технології, які використовує «Дім Перил», дозволяють створити елегантні поручні в будь-якому стилі: від класичного чи старовинного до модерну та Hi-Teck.

Встановлені на сходах поручні дійсно необхідні людям похилого віку, яким складно пересуватися сходами без допомоги. Дуже часто додаткові поручні встановлюють на невеликій висоті, якщо в будинку є діти, яким також потрібні додаткові засоби безпеки. Але навіть молода і цілком здорова людина відчує себе набагато впевненіше, якщо вона матиме можливість у разі потреби спертися на поручень.

Надійні сталеві поручні припадуть до речі не лише у житлових приміщеннях, а й на запасних сходах торгових центрів та офісних будівель. Головна вимога до таких елементів – довговічність та міцність. Крім того, органічно вписуючись у загальний стиль, вони допоможуть надати приміщенню закінченого вигляду.

Замовте поручні в «Домі Перил». Компанія готова запропонувати широкий вибір готових варіантів, а також можливість виготовлення поручнів на замовлення. Крім того, в каталозі представлені різні варіанти ручок дверей, щоб ви могли встановити ці елементи в одному стилі.

Поручень пристінний одинарний

Поручень пристінний подвійний

Чи зацікавили наші послуги?

Замовте виготовлення поручнів, поручнів, огорож або інших виробів із нержавіючої сталі у професійної компанії!

Телефонуйте: +38 (096) 010-63-87

Зворотний дзвінок