Нержавіючі перила, поручні, огорожі
Поруччя зі склом

Поруччя зі склом

Легкі та повітряні поручні зі склом відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого стилю. Вони поєднують класику та модерн. А що ще важливіше – такі поручні забезпечують високий рівень безпеки, адже є суцільною огорожею без великих відкритих просторів між окремими елементами. Саме такі перила рекомендується встановити на сходи в будинку, де живуть або часто бувають маленькі діти. Більш того, перила зі склом не мають обмеження в експлуатації і можуть монтуватися як внутрішні або зовнішні захисні огородження. Догляд за ними також потрібний мінімальний.

Залежно від конструкції, прийнято виділяти два основні види поручнів зі склом: комбіновані та суцільні. Для комбінованих основою є високоміцна конструкція з нержавіючої сталі або алюмінієві перила. Простір між стійками заповнюють загартованим склом. Цей варіант ближчий до класичного і крім фактичної міцності забезпечує ще й візуальну надійність. У другому випадку огорожа повністю складається зі скляних щитів, які одночасно грають роль несучих та декоративних елементів. Така конструкція виглядає дуже стильно та сучасно. Але не всі люди готові сприймати скляні перила, нехай навіть із дуже міцного скла, як захист. До того ж, такі перила складніше монтувати, а їхня вартість вища порівняно з комбінованими.

Компанія «Дім Перил» готова виготовити та змонтувати для вас скляні огорожі для терас та балконів, а також поручні будь-якої складності для сходів та інші види огорож, які будуть необхідні в інтер'єрі вашого будинку, офісного чи торгового приміщення. Будемо раді запропонувати вам вже наявні рішення або розробити індивідуальний проект за вашими ескізами та розмірами.

Маючи великий досвід роботи зі скляними конструкціями, фахівці компанії «Дім Перил» виконають усі роботи швидко, якісно та з гарантією надійності.

Чи зацікавили наші послуги?

Замовте виготовлення поручнів, поручнів, огорож або інших виробів із нержавіючої сталі у професійної компанії!

Телефонуйте: +38 (096) 010-63-87

Зворотний дзвінок