Нержавіючі перила, поручні, огорожі
Огородження терас

Огородження терас

Компанія «Будинок перил» пропонує вибрати огорожі для тераси вашого будинку чи дачного котеджу. Ми допоможемо підібрати такий варіант, який відмінно впишеться в стилістичне оформлення решти житла, буде довговічним та естетичним.

Одним із найпоширеніших варіантів є встановлення металевих огорож. Така конструкція є дуже міцними поручнями з нержавіючої сталі, алюмінієвого профілю або комбінованих матеріалів. Загальна характеристика всіх огорож для терас з металу - це безкомпромісна надійність. Адже запасу міцності металу вистачає кілька десятиліть. До того ж, конструкції з нержавіючої сталі та алюмінію не схильні до корозії і чудово підходять для використання зовні будинку. На них можуть вільно спиратися люди будь-якої комплекції, не побоюючись, що не витримає огорожу.

Залежно від ваших переваг можна встановити огорожу будь-якої висоти, а також використовувати на додаток до металевого профілю скло як заповнювальний матеріал. Перевагою такого варіанту буде більш висока міра захисту, яка необхідна, наприклад, якщо в будинку є маленькі діти. Скло для таких огорож застосовується виключно міцне, загартоване, призначене спеціально для будівельних робіт. При цьому перила виглядатимуть дуже легкими, повітряними і не закриють краєвид на присадибний ландшафт.

Крім естетичної вигоди встановлення огорожі для тераси з металу, існують і суто практичні переваги. У тому числі, це простота виготовлення та монтажу конструкції. Крім того, металева конструкція не вимагає особливого догляду та відрізняється довговічністю.

Для своєї тераси ви можете вибрати один із представлених на сайті варіантів дизайну. Наші фахівці проведуть всі необхідні виміри та виготовлять огорожу на ваше індивідуальне замовлення. Якщо потрібно, вони виконають і монтаж готового виробу. Крім того, ми пропонуємо додатково захистити терасу навісом із нержавіючої сталі або металу зі склом. У такому разі вона стане улюбленим місцем проведення дозвілля для всієї вашої родини за будь-якої погоди.

Чи зацікавили наші послуги?

Замовте виготовлення поручнів, поручнів, огорож або інших виробів із нержавіючої сталі у професійної компанії!

Телефонуйте: +38 (096) 010-63-87

Зворотний дзвінок