Нержавіючі перила, поручні, огорожі
Дверні ручки

Дверні ручки

Прямі дверні ручки

Прямі дверні ручки належать до ручок стаціонарного типу. Їх основна відмінність полягає в тому, що вони кріпляться безпосередньо до дверного полотна за допомогою шурупів або гвинтів, що стягують, і працюють за притяжним принципом. Пряма ручка не повертається і не натискається, оскільки не має рухливих деталей. А назву цей тип дверної фурнітури отримав завдяки своїй формі: та частина ручки, за яку слід братися рукою, знаходиться на одній осі з її кріпленнями. Дуже часто такі ручки можна побачити в офісних будинках, оскільки вони виглядають сучасно та стильно, їх замовляють для кафе та для магазинів. Виготовлення та монтаж подібних ручок досить прості і не вимагатимуть багато часу. До того ж це надзвичайно надійний варіант фурнітури, який витримає інтенсивні щоденні навантаження.

Але не тільки в комерційних будівлях пряма ручка дверей буде виглядати доречно. Такий лаконічний тип фурнітури дверей відмінно підходить і для оформлення простору житлового будинку. Прямі ручки ставлять на міжкімнатні двері, які не зачиняються на замок, розсувні двері, двері в санвузол і навіть на дверцятах шаф.

Хоча прямі ручки часто називають ручка-скобами або ручками-поручнями, таке формулювання дуже звужує розуміння того, якими вони можуть бути. Компанія «Дім перил» виготовить для вас прямі ручки дверей круглої, квадратної, прямокутної або подовженої форми, а також у вигляді стилізованих скоб.

Як матеріали для дверних ручок використовуються різні метали. Це може бути латунь, що відрізняється декоративними властивостями. Таку ручку легко відполірувати до золотого блиску. Але не менш поширені ручки з нержавіючої сталі, алюмінію або його сплаву з кремнієм (силуміну).

Незважаючи на простоту прямої металевої ручки, такий скромний елемент здатний значно прикрасити будь-які двері. Не кажучи вже про те, що ця фурнітура відрізняється великою міцністю та довговічністю, легко монтується і не потребує особливого догляду.

Ви можете вибрати різні типи прямих ручок з будь-якого матеріалу в компанії «Будинок перил». Ваше замовлення буде виконане швидко, якісно, ​​з гарантією.

Дверні ручки зі зміщенням

Металеві ручки зі зсувом відносяться до категорії стаціонарних, оскільки вони не мають рухомих деталей. Однак їх принцип кріплення відрізняється від прямих ручок. Справа в тому, що частина, за яку потрібно братися рукою, відсунута убік від осі кріплення фурнітури до дверей. Цей захід необхідний, щоб забезпечити вільний доступ до дверного замка, а також оберігає користувача від випадкового травмування під час відчинення та закривання дверей у випадку, якщо ручка розташована надто близько до краю.

Типовим прикладом, коли потрібно використовувати саме ручку зі зміщенням, є вибір відповідної моделі для дверей на основі алюмінієвого профілю із заповненням. Такий профіль дуже вузький, щоб встановлювати на ньому фурнітуру прямого типу. Подібні двері часто замовляють для магазинів, офісів та інших приміщень для комерційного призначення. А ручки для них можуть бути зроблені з нержавіючої сталі або алюмінію з глянсовим або матовим напиленням. Більш того, ці ручки можна фарбувати у будь-який колір.

Зміщення у дверних ручках визначається за рахунок кронштейнів, які приєднуються до штанги ручки. Встановлювати їх можна на вхідні, міжкімнатні двері та двері підсобних приміщень, запасних виходів у нежитлових будинках.

Металеві ручки зі зміщенням можуть бути виготовлені у будь-якому стилі та органічно впишуться у кожний інтер'єр. Їх цілком можна назвати універсальною фурнітурою для використання всередині та зовні будівель. Завдяки простоті конструкції, саме такі ручки є одним з найбільш популярних варіантів. Тим більше, що вони мають низку незаперечних переваг у порівнянні з іншими конструкціями. У тому числі це невисока вартість, яка пов'язана з простотою виготовлення стандартних моделей дверних ручок зі зміщенням. Їхній монтаж також не займе багато часу, а виконати його можна навіть власними силами.

Але набагато важливіше, що виготовлені з металу дверні ручки прослужать по-справжньому довго. Компанія «Будинок перил» використовує у виробництві матеріали, не схильні до корозії, тому такі ручки цілком можна встановлювати на вхідні групи. А естетична привабливість та велика кількість різних моделей дозволить вибрати варіант для оформлення дверей у внутрішніх приміщеннях.

Дизайнерські дверні ручки

Що таке ручка дверей – просто необхідна фурнітура? Ні, це елемент, який зверне увагу кожен, хто до нього торкнеться. Саме тому багато хто приділяє ручкам для дверей не менше уваги, ніж самим дверям та іншим деталям дизайну в архітектурі.

Компанія «Дім перил» спеціалізується на виробництві поряд зі сходами, поручнями та навісами також різних видів дверних ручок. Серед них особливо пильної уваги заслуговують дизайнерські ручки, виготовлені із металу. Відразу дві особливості таких виробів говорять на користь їхнього вибору. По-перше, це надійність та довговічність металу. Така ручка здатна витримати великі навантаження і не дбайливе звернення. А від корозії вона захищена спеціальним покриттям. По-друге, дизайнерські металеві ручки – це вироби найхимернішої форми. Фантазія дизайнера та майстерність фахівця з художнього кування здатні створити справжній шедевр. Оригінальні ручки у формі деревного стовбура чи пташиного крила, абстрактної форми чи будь-якої іншої, а може бути кована ручка у старовинному стилі? Яку б дверну ручку ви виберете для свого будинку чи для кафе?

Маючи великий досвід у створенні дизайнерських металевих ручок, персонал компанії «Будинок перил» запропонує вам такий варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр вашого житла. У каталозі готових робіт компанії представлені різні ручки, які стануть справжньою окрасою вхідних або міжкімнатних дверей. Якщо ж серед них ви не знайдете гідний варіант, ми із задоволенням виготовимо дизайнерську ручку за індивідуальним замовленням за власними ескізами. Буде враховано всі деталі: матеріал дверей, загальний стиль архітектури та інтер'єру, зручність використання. В результаті ручки ваших дверей зі звичайної фурнітури перетворяться на справжній шедевр мистецтва – неповторний та унікальний.

Чи зацікавили наші послуги?

Замовте виготовлення поручнів, поручнів, огорож або інших виробів із нержавіючої сталі у професійної компанії!

Телефонуйте: +38 (096) 010-63-87

Зворотний дзвінок